BİLGİSAYAR KURULUMU ve PERİYODİK BAKIM HİZMETİ
İLKCAN Bilgisayar, bakım hizmetleri çerçevesinde ve/veya ayrı bir hizmet olarak da sunulan periyodik bakım hizmetler ile, üretici firma önerileri ve kurum, kuruluş ve özel sektörün ihtiyaçlarına göre üretilen çözümler ile kurumların kullanmakta oldukları Bilgi Teknolojileri ürünlerinin en efektif şekilde, uygun çalışma ortamında olmalarını, aktif kullanım ömürlerinin uzamasını, arıza oranlarının düşürülmesini ve donanım/yazılımların takip edilirliğini sağlamaktadır.
Periyodik bakım hizmetleri ile Bilgi Teknolojileri kalemlerinizin arıza oranları ve buna bağlı olarak bundan etkilenen süreçlerde ki kayıp ve hatalar düşmekte ve donanım/yazılımların kullanım ömürleri uzarken, ilgili firma süreçlerinde meydana gelebilecek aksaklık ve kayıplar minimize edilmektedir.
Bu Çerçevede;
SUNUCU ( SERVER ) KURULUMU ve PERİYODİK BAKIM HİZMETİ
İLKCAN Bilgisayar olarak geniş bir yelpazede Sunucu ( Server ) hizmetleri vermekteyiz. Microsoft, Linux ve BSD tabanlı sunucu ve iş istasyonları için bakım, yazılım desteği, danışmanlık ve projelerin yürütülmesi; müşterilerin bilgi işlem birimlerinde görevlendirilmek üzere teknisyen/mühendis dış kaynak (outsourcing) sağlamak hizmetlerimizden bazılarıdır.
Sunduğumuz bakım hizmetleri, kurumların ana faaliyet konularına daha çok odaklanmalarına ve kurumun sürekliliği/geleceği için son derece önemli olan bilgi işlem altyapıları için kendi bünyelerinde barındırmaları ve yönetmeleri mümkün olmayan bir yetkinliğe sahip olmalarına olanak tanımaktadır.
Birçok kuruma hizmet vererek uzmanlaşan kadromuz, deneyimlerini bir havuzda toplayarak, tek bir kişinin tek bir kurumda ulaşabileceğinin çok ötesinde bir bilgi birikimini sizlere sunmaktadır.
FOTOKOPİ MAKİNESİ KURULUMU VE PERİYODİK BAKIMI
Bir çok marka ve model fotokopi makinelerin profesyonel olarak tamir ve bakımını yapmaktayız. Bakım anlaşma ile ücretsiz servis imkanı sayesinde işyerinizden veya evinizden cihazınızı alınıp, işinde uzman çalışanlarımız tarafından tamir ve bakımı yapılır. Arıza tesbiti yapıldıktan sonra ürününüzle ilgili arıza ve tamir tutarı İLKCAN Bilgisayar'ın Servis Takip Formunda yazılı bir şekilde idareye bildirilir. Onay vermeniz durumunda yazıcınızın tamiri yapılır. Periyodik bakımlar günlük, haftalık, aylık olarak anlaşmaya bağlı olarak değişmektedir. Tamiri yapılan ürün ücretsiz servisimiz aracılığıyla idareye ulaştırılır.
Bu bakımlar ( Parça Hariç - Parça Dahil ) olmak üzere iki biçimde gerçekleştirilir.